Nasze usługi

Internet radiowy

Nasze instalacje cechują się bardzo małą awaryjnością i pozwalają na przesyłanie większej ilości danych niż w przypadku konkurencyjnych instalacji. Każdy z naszych sewerów podłączony jest bezpośrednio do światłowodu oraz wyposażony jest w zapasowe źródło zasilania, a wszystko po to aby sprostać ciągle rosnącym wymaganiom.

Hurtownia

Szybka i kompleksowa realizacja zamówień to nasz piorytet.
Duży asortyment i przystępne ceny.
Wyróżniamy się wiedzą, doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


Monitoring

Systemy monitoringu, w których się specjalizujemy, gwarantują kompleksową ochronę Twojego mienia, bez jakichkolwiek
ograniczeń czasowych. Świadczymy swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Korzystając z naszej oferty, znikną Twoje dotychczasowe obawy, a podczas nieobecności w domu czy w firmie będziesz mógł spać spokojnie.

Masz pytania?

Wypełnij formularz,
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Korzyści płynące z naszych usług

Indywidualne podejście do klienta

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, które staramy się sprostać. Podczas realizacji priorytetem jest dla nas kontakt. Staramy się poznać potrzeby Klienta, związanych z konkretnym zapotrzebowaniem- czy jest to Internet czy wykonanie monitoringu obiektu. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo zapoznajemy się z potrzebami klientów.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma istnieje od 2008 roku. Przez taki długi czas zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Gwarantujemy, że jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem, a wysoka jakość usług i bogate doświadczenie gwarantują dobrą współpracę.

Znajomość branży

znajomość technologii urządzeń pracujących w paśmie 5 GHz czy 2.4 GHz pozwala na oferowane przez naszą firmę różne rozwiązania, które dopasowujemy indywidualnie do klienta. Korzystamy najnowszych innowacji oferowanych na rynku, dzięki temu nasze rozwiązania będą Cieszyć Państwa przez długie lata

Atrakcyjne ceny

Dzięki długiej analizie rynku branży ISP oraz CCTV staramy się o utrzymać jak najniższe ceny przy jednoczesnym zachowaniu jakości naszych usług.Każda wycena zlecenia jest indywidualna oraz aktualna względem rynku, co ważne wycena projektu jest darmowa!

Profesjonalny sprzęt

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy m.in. urządzenia firmy Ubiquiti Networks.Szeroka gama produktów pozwala na zastosowanie całego systemu sieciowego opartego na jednym producencie co ułatwia wykorzystanie w pełni wszystkich cech w warunkach domowych jak i profesjonalnych systemach. Zaletą stosowana sprzętu jednego producenta pozwala na tworzenie potrzebnego systemu sieciowego opartego o strukturę bezprzewodową, przewodową i światłowodową.

Szybkie i stabilne połączenie

Najlepszej jakości sprzęt oraz przemyślane punkty dostępowe przyczyniają się do jakości naszego połączenia, dzięki temu nie musimy się martwić o warunki atmosferyczne.

Gdzie się znajdujemy?

Kontakt

PRONET s.c.
Kopanki Osiedle Przylesie 41
Opalenica 64-330

Telefon:
695-730-255
601-058-585

Mail:
Sklep@interpronet.pl
Krajewski@interpronet.pl
Chojnacki@interpronet.pl