student-849821_1920

Internet w zasięgu ręki

Firma PRONET działa na rynku od 2008 roku. Przez ten czas zdobyliśmy wielu Klientów, nabyliśmy doświadczenie w realizowanych przedsięwzięciach. Dołącz do nas i również i Ty!

Firma jest zarejestrowana w spisie przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pod Nr: 7967

Indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas na tle innych firm. Elastyczna oferta zadowoli Twoje gusta, potrzebujesz  innego łącza wystarczy skontaktować się z nami a otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Nasze instalacje cechują się bardzo małą awaryjnością i pozwalają na przesyłanie większej ilości danych niż w przypadku konkurencyjnych instalacji. Każdy z naszych sewerów podłączony jest bezpośrednio do światłowodu oraz wyposażony jest w zapasowe źródło zasilania, a wszystko po to aby sprostać ciągle rosnącym wymaganiom.

Wykonując instalację dbamy o to aby całość działała prawidłowo przez wiele lat, dlatego dużo uwagi poświęcamy prawidłowemu umiejscowieniu anteny starając się uniknąć potencjalnych problemów jakimi mogą stać się stale rosnące drzewa, czy niewłaściwie dobrane okablowanie nie przystosowane do montażu na zewnątrz, co jest często popełnianym błędem przez wielu instalatorów.

Naszym celem jest upowszechnienie dostępu oraz umożliwienie korzystania z sieci Internet bez ograniczeń czasowych, bez limitu pobieranych i wysyłanych danych w ramach stałej, zależnej od wybranej szybkości opłaty abonamentowej. Staramy się dotrzeć tam, gdzie inni operatorzy nie oferują swoich usług lub są one poza zasięgiem z powodu wysokich kosztów.

Ofertę kierowana jest do wszystkich mieszkańców gmin Opalenica, Kuślin, Wąsowo i okolic, znajdujących się w zasięgu naszej rozwijającej się sieci. Usługa kierowana jest szczególnie do Klientów indywidualnych. Oferujemy także łącza stałe dla Klientów biznesowych.

Jeśli mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą miejscu z dala od głównych ciągów komunikacyjnych, gdzie nie ma możliwości skorzystania z łącza światłowodowego czy kablowego oferowanego przez innych operatorów, ZADZWOŃ do NAS !