camera-2456434_1920

Profesjonalny Monitoring

Systemy monitoringu, w których się specjalizujemy, gwarantują kompleksową ochronę Twojego mienia, bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Świadczymy swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Korzystając z naszej oferty, znikną Twoje dotychczasowe obawy, a podczas nieobecności w domu czy w firmie będziesz mógł spać spokojnie.

Bezpieczeństwo i ochrona Twojego mienia , to cel naszej firmy. Realizujemy to poprzez profesjonalne instalacje monitoringu wizyjnego IP oraz CCTV.

Jeśli zaobserwujesz że popełnianie jest wykroczenie lub przestępstwo zgłoś to na policje tel. 997 lub 112, następnie dzwoń do nas w celu zabezpieczenia nagrania.

Systemy monitoringu to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, które umożliwia zabezpieczenie terenu firmy lub prywatnej posesji poprzez umieszczenie w jej kluczowych miejscach kamer.

W trosce o jak najwyższą jakość usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami sprzętu do monitoringu. Nasza oferta jest zawsze dobierana indywidualnie do miejsca montażu oraz synchronizowane z rejestratorami. Obraz uzyskiwany przez sprzęt jest na najwyższym poziomie, czytelny oraz o odpowiednim kontraście. Podgląd z kamer, zarówno lokalny, jak i zdalny, gwarantuje bezpieczeństwo Klienta a także, w razie potrzeby, natychmiastową, skuteczną interwencję.

W przypadku kiedy w miejscu montażu zestawu monitoringu nie masz stałego łącza internetowego, który jest niezbędny, aby podczas Twojej nieobecności kontrolować swoje mienie, a jesteś w zasięgu naszej sieci radiowej możemy uruchomić  Internet drogą radiową, który to umożliwi.

Gdziekolwiek jesteś w świecie masz możliwość podglądu obrazu w telefonie komórkowym, tableta, laptopa z każdej kamery podłączonej do sieci.

Zdobyte doświadczenie podczas budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych pozwala Nam projektować i budować  rozwiązania monitoringu oparte na technologiach radiowych. Jest to bardzo ważne w przypadku, kiedy monitoring jest montowany na obiektach oddalonych od siebie lub nie ma możliwości wykonania okablowania.

Po aktualną ofertę prosimy o kontakt pod nr telefonu 695-730-255 / 601-058-585